O mně

Jmenuji se Tomáš Kubiena a masážím se věnuji už více než 10 let


Masážní terapie to není pouze lehátko, olej a série několika prověřených tahů na vašich zádech. Za celou tu dlouho dobu, co se zabývám masážemi, jsem si ověřil, že abyste ode mě odcházeli skutečně uvolněni, potřebujete něco víc, než co vám dají masáže ze slevových serverů. Přijďte se přesvědčit, že si dám záležet, abych pochopil s jakým problémem přicházíte, nabídl vám vhodnou masážní terapii a nabil vás novou energií.

K masážím mě přivedla zvídavost a touha poznat přirozené fungování lidského těla, které jakožto ohromně komplexní systém působí na jednu stranu složitě a na druhou stranu neskutečně přirozeně. Vezměte si jenom celou tu, medicínou ještě ne zcela probádanou, oblast propojení psychiky a tělesného zdraví. S takovými otázkami se obracím na Východ: Thajsko a celá jihovýchodní Asie je pro mě zdrojem inspirace vedoucí k rovnováze těla a duše.

Během své práce se snažím neustále vzdělávat a zdokonalovat, a tak kromě toho, že se inspiruji v Thajsku, absolvuji i nové kurzy. Úspěšně jsem dokončil desítku různých kurzů a vlastním odpovídající certifikáty, které jsou k nahlédnutí v mé masérně.

Vyberte si masáž