Masáže

Od klasiky až po exotiku. Trápí vás bolesti nebo máte jen chuť nechat se hýčkat a uvolnit se při nějaké z relaxačních masáží? Spojte se se mnou a společně vybereme tu nejvhodnější masážní terapii vám na míru. Masáž se neprovádí při diabetu, hypertenzi, těhotenství v prvním trimestru, zánětlivých, horečnatých a onkologických onemocnění. Dbejte prosím patřičné hygieny, nechoďte na proceduru s bradavicemi a plísněmi nohou.

 


Švédská sportovní a regenerační masáž

Oblíbená a ověřená klasika, pokud vás bolí záda nebo máte ztuhlé svaly. Švédská masáž slouží k osvěžení a k rychlejšímu odstranění únavy a bolesti svalů, přispívá k lepší regeneraci svalového aparátu, brání zkracování svalů a zvyšují jejich elasticitu. Při použití dráždivějších hmatů a tlaků na zatuhlá místa, dosáhneme většího prohřátí i prokrvení svalů, a tak i rychlejšího uvolnění.

záda a šíje 30 min 400 Kč
částečná 60 min 800 Kč
celková 90 min 1 100 Kč
sportovní 120 min 1 500 Kč

Lymfodrenáž přístrojem Lymphastim Toplinelymfa

Lymfodrenáž je populární technika při léčbě a prevenci celulitidy, otoků a únav nohou; vedle toho zmírňuje napětí a křeče v končetinách, zpevňuje nohy a břicho, vyhlazuje a celkově zpevňuje vzhled pokožky.

Přístrojovou masáží lymfatického systému dochází k detoxikaci organizmu, k úpravě žilní nedostatečnosti a také ke zmírnění revmatických otoků. S ohledem na odvodnění působí lymfodrenáž pozitivně i na redukci hmotnosti.

Před každou lymfodrenáží s vámi prodýchám a manuálně vyprázdním uzliny, které jsou na krku a v tříslech. Čili v průběhu této masáže provádím i manuální lymfodrenáž.

Před a během kůry nepijte alkohol ani kávu, pro důkladné pročištění organizmu je taky vhodné jíst pouze nalehko a zvýšit denní příjem tekutin na 3 – 4 litry. Jako vhodný oděv doporučuji vzít si bavlněné legíny nebo tepláky, tričko a ponožky.

Lymfodrenáž byste neměli podstupovat, pokud trpíte nějakou z následující nemocí: srdeční nedostatečnost, otoky při onemocnění jater a ledvin, akutní zánět žil, akutní kožní nemoci, nejasné břišní potíže, onkologická onemocnění, akutní virové či bakteriální onemocnění, horečka, zelený zákal, epilepsie anebo pokud jste těhotná.

1 procedura 60 min 300 Kč
10 procedur (předplatné) 10 x 60 min 2 700 Kč

Baňkování

Baňkování je velmi stará masérská metoda, při které přikládám skleněné nebo plastové baňky přímo na akupunkturní místa. Slouží hlavně k urychlení úlevy od bolesti (především zad) v místech, kde jsou svalové spasmy (tedy stažené svaly). Za pomoci podtlaku v baňce, který je vyvolán odsátím vzduchu, dojde k prudkému prokrvení pokožky a jejímu zčervenání. Při tom se začnou odplavovat nežádoucí usazeniny z těla. Baňka je svým tlakem jednoduše vytáhne. Baňkování vždy předchází masáž.

baňkování 45 min 450 Kč

Breussova masáž

Velmi jemná masáž zad se silným relaxačním účinkem, která regeneruje meziobratlové ploténky a odstraňuje tělesné i psychické blokády. Dochází ke zklidnění a uvolnění spasmů, obratle se oddalují a ploténky se mohou opět zregenerovat. Po masáži přikládám na páteř hedvábný papír a postupným kladením rukou dochází k magnetizování a prohřátí páteře. Třezalkový olej proniká hlouběji do páteře a nečistoty se působením osmózy hromadí na drsné straně papíru.

masáž 60 min 600 Kč

Detoxikační medová masáž

Detoxikace se provádí na zádech za pomoci včelího medu bez chemických přísad. Za pomoci tzv. pumpovacích hmatů a medu odstraňuji toxiny (jedy) z organismu, které se vám ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře a způsobují oslabování organismu, což má za důsledek vznik různých nemocí. Med toxiny vytahuje, a tak se jeho konzistence v průběhu terapie mění a je potřeba ho nanášet opakovaně podle vašeho aktuálního stavu. Na medovou detoxikaci je vhodné zajít dvakrát do roka.

1x nanesení vč. masáže 20 min 250 Kč
2x nanesení vč. masáže 40 min 500 Kč
3x nanesení vč. masáže 60 min 650 Kč

Bambusová masáž

Při této speciální masáži zaměřené na lymfatický oběh masíruji tělo i obličej různě velikými bambusovými tyčemi a BIO bambusovým olejem, který má vyživující i regenerační vlastnosti a pokožce dodává pružnost. Tato silně působící masáž pomáhá především svou stimulací ženám i mužům trpícím celulitidou nebo otoky.

celková včetně obličeje 70 min 1 200 Kč

Antistresová masáž

Antistresová masáž, jak už název napovídá, uvolňuje stres, který se usazuje především v oblasti trapézů a ramen. Masíruji proto především hlavu, krk, ramena, dekolt a obličej. Pomáhá při migrénách a bolestech krční páteře. Tonizuje napětí v obličejových svalech a tím pomáhá i proti vráskám. Používám při ní ty nejkvalitnější masážní a esenciální oleje, které vyživují pokožku a působí aromaterapeuticky. Antistresová masáž se skvěle hodí v kombinaci s masáží zad nebo plosek nohou třeba jako 1h terapie. A nebo samostatně po dobu 30 nebo 45 minut.

masáž 30 min 350 Kč
masáž 45 min 450 Kč
masáž 60 min 600 Kč

Reflexní a thajská masáž chodidel

Tahle terapie je ideální pro unavené dolní končetiny po celodenní zátěži, vede k odstranění těžkosti a únavy nohou. Zvláště ji ocení ti, kteří v zaměstnání hodně stojí nebo chodí. Provádím ji za pomoci tlaků na akupresurní místa na ploskách a nártech chodidla. Každý náš orgán v těle má na chodidle své místo, a tak je možné jej skrze reflexní masáž stimulovat. Terapii propojuji s masáží svalů lýtek a protažením a uvolněním jednotlivých prstů.

masáž nohou 45 min 450 Kč
masáž nohou a šíje 65 min 650 Kč

Thajská olejová masáž

Jedná se o uvolňující relaxační masáž, jejíž cílem je odblokovat energii v těle a uvolnit klouby, svaly i šlachy. Podle principu tzv. energetických drah těla (tedy meridián) masíruji celé tělo pomalými a táhlými hmaty v kombinaci s protahováním a tlaky na reflexní body. Celé tělo včetně hlavy a obličeje masíruji kvalitními přírodními oleji.

celková včetně obličeje 90 min 1 000 Kč

Masáž horkými lávovými kameny

Speciální techniky ve spojení s horkými kameny a aromaterapií mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Lávové kameny přikládám na tělo, kde uvolňují důležitá energetická centra a energii posílají dál do těla. Masáž lávovými kameny stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.

celková 90 min 1 200 Kč
celková 60 min 800 Kč
záda a šíje 30 min 450 Kč

Havajská masáž

Základy této terapie spočívají v použití speciálních havajských technik, které mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Používám u ní plynulé, měkké i hluboké techniky, které jsou vykonávány nejen prsty a dlaněmi, ale především předloktím a lokty. Masíruji panenským kokosovým olejem, do kterého přidávám éterické oleje pro hlubší relaxaci.

celková 60 min 700 Kč

Těhotenská masáž

Cílem masáže pro nastávající maminky je ulevit jim od bolesti v zatížených partií jako jsou záda, šíje a hlava, ale také pomoc s otoky na nohou a rukou nebo bojovat s nevolnostmi. Masáž je to velmi šetrná, jemná a tedy naprosto bezpečná pro matku i dítě. Při masáží používám olej, který příjemně hydratuje pokožku, a tak napomáhá předcházet tvorbě strií. Na masáž se prosím objednávejte až od čtvrtého měsíce těhotenství.

celková 60 min 600 Kč

Kynesiotaping

Kynesiotaping neboli česky tejpování je fyzioterapeutická metoda při které lepím elastické bavlněné pásky se speciálním přírodním lepidlem na postižená místa - obvykle na klouby, vazy nebo šlachy. Díky posunutí a fixaci kůže do správné pozice dojde k lepšímu proudění krve a lymfy a tedy i k rychlejšímu hojení zranění. Tejpy nijak neomezují váš pohyb a nosit je můžete až pět dnů. Mimo léčby je můžete využít i jako prevenci při sportu, aby nedošlo k přetížení úponů nebo kloubů.

metoda 1 cm 2,50 Kč

Objednejte se